Ders Çeşitlerimiz

 • Single Ders

  Hoca ile birebir farklı ekipmanlar kullanılarak yaklaşık olarak bir saat süren bir ders seçeneğimizdir. Daha önce pilates yapmamış kişilere kesinlikle single ders yapmalarını öneriyoruz, çünkü pilateste amacımız olan Dengeli bir kas gelişimine ulaşabilmek için vücut kontrolü, koordinasyonu ve doğru hizalanmayı kişinin sağlayabiliyor olması gerekir. Bu becerileri uzman hocalarımız eşliğinde çalışarak kazanmanızı sağlıyoruz.

  *1-4-8-16-24’lü paketlerimiz bulunur.

 • Düet Ders

  Düet derslerimiz ile sizlere, dersleri bir arkadaşınız ile beraber alma seçeneği sunuyoruz. Pilates konusunda daha tecrübeli öğrencilerimize önerdiğimiz bu ders seçeneği ile derslere gelirken motivasyonunuzun yükselmesini hedefliyoruz. Bu noktada dikkatinizi çekmek istediğimiz nokta ise sizinle birlikte gelecek arkadaşınızın da vücut yapısı, yaşı, pilates bilgisi itibari ile size yakınlık göstermesi gerekliliğidir.

  *8-16-24’lü paketlerimiz bulunur.

 • Trio Ders

  Üç kişi birlikte uygulayabileceğimiz ders seçeneğimizdir. Birlikte çalıştığımız bir grup olduğu için manevi olarak sizin devamlılığınız konusunda da motivasyonel  faydasını göreceksiniz.

  *8-16’lı paketlerimiz bulunur.

 • Four Ders

  Bu ders seçeneğini seçmeniz için kırk saat pilates çalışması yapmış olmanızı öneririz.

  *8-16’lı paketlerimiz bulunur.

 • Open Hour

  Bir saat boyunca süren bu ders seçeneğimizi iki farklı sınıfa ayırıyoruz.

  İlki başlangıç düzeyinde pilates ile ilgilenen öğrencilerimiz içindir. Başlangıç seviyesi sınıfımız uzman eğitmen denetiminde ve dersin eğitmen tarafından organize edildiği bir saattir. Bu ders için katılım dört kişi ile sınırlandırılmıştır.

  Ikincisi ise yüksek düzeydeki öğrencilerimiz içindir.. Bu ders  seçeneğinde öğrencilerimiz pilates salonundaki tüm ekipmanları kullanarak,  özgürce kendi antremanlarını yapmakta ve kendi egzersiz sıralarını izlemektedirler. Uzman Eğitmenimiz ise  onlara gerektiği noktalarda müdehalede bulunur. Bu ders için katılım beş kişi ile sınırlıdır.

Fiyat ve Bilgi İstek Formu

Ders tiplerden size uygun olanı hakkında fiyat ve teknik bilgiye ulaşabilmeniz için aşağıdaki kısa formu doldurmanız yeterli.

En kısa zamanda size dönülecektir.

[contact-form-7 404 "Not Found"]