pilates-nisantasi17

Nişantaşı Point Pilates’te yeni dönem dersleri başladı!

Gündelik hayatın stresinden mi sıkıldınız? Ya da duruş bozukluklarınız mı var? Kilo vermek mi istiyorsunuz? Ya da hayatınızda değişiklik mi yapmak istiyorsunuz? Uzman kadromuzla yeni stüdyomuzda birbirinden farklı derslerimizle sizinleyiz.

Nişantaşı Point Pilates’e evinize geliyormuş gibi gelin diye, Nişantaşı’nın en güzel, rahat, huzurlu, sıcak yerini seçtik!

Peki, Nişantaşı Point Pilates’te ne dersleri var?

Stüdyo dersleri, yoga, mat pilates, zumba, dans terapi, yetişkinlere bale, düğün dansı, kardio workout

Neden Nişantaşı Point Pilates?

Çünkü önemli olan spor ya da egzersiz yapmak değildir, önemli olan uzman bir kadroyla güvenilir bir şekilde bunu yapabilmektir. Pilates, yoga, zumba, dans terapi gibi  derslerimizin tüm eğitmenleri sizin beden yapınıza uygun, sakatlanmanıza izin vermeyecek egzersizleri, duruşları, hareketleri yapmanızı sağlar. Çünkü biliyoruz ki, önemli olan spora başlamak değil, doğru yerde spora başlamaktır.

Nerdeyiz?

Halasgargazi Mahallesi Valikonağı Cad Polat : 77 / 1 Nişantaşı Fibabank üstü

Ne zaman gelelim?

Hafta içi her gün akşam 10’a kadar, cumartesi günleri de öğlen 3’e kadar biz buradayız. Bizimle tanışmak, hayatına sporu katmak isteyen herkese kapımız açık! Çaylar bizden J

Merhaba dünya!

Merhaba,

Yeni web sitemizle sizlerle birlikte olmaktan dolayı çok mutluyuz. Artık cep telefonunuz kadar yakınız. Mobil uyumlu web sitemiz ile kolaylıkla bizi takip edebilirsiniz. Bundan sonra Blog’umuzla sizlere daha rahat seslenmeyi düşünüyoruz. Burada, Pilates ve Tabata hakkında güncel ve yararlı bilgiler ve videolar dışında sağlıklı yaşam bilgileri ve dünyada sağlıklı vücut adına yeni neler yapılıyorsa takip edebileceğiniz bir magazin bulacaksınız.

Web sitemize yeni eklediğimiz kontak form ile bize daha rahat ulaşabilecek, instagram ve facebook bağlantılarımıza kolayca erişebileceksiniz. Ayrıca kampanya bilgilerimizi hem web sitemizden hem de facebook tan takip edebilir, bizlerden sevdiklerinize hediye kuponları sipariş edebilirsiniz.

Sizlere daha yakın olabilmekten dolayı şimdiden çok daha heyecanlıyız.

Mutlu ve sağlıklı kalın.